https://bisepetyazilim.com/wp-content/uploads/2017/11/10-1.jpg

Makalelerimizin Özellikleri

Makalelerimiz semantik dil mantığında seo uyumlu olarak hazırlanmıştır. Her içerikte semantik alt başlıklar, birbiriyle ilişkili semantik anahtar kelime grupları bulunmaktadır. Kelimeler; Google arama alt yapısından, kelime arama sonuçlarından ve yabancı keyword kaynaklarının Türkiye aramaları sonuçlarından oluşturulmuştur. Makaleler; konu hakkında net bilgiler veren, gereksiz kelime ve sözcüklerle doldurulmamış, kaliteli içeriklerdir.

Semantik İçerik Nedir?

Google’a üst sıralardan giriş yapmanızı sağlar. Birkaç ay içerisinde hızlı bir şekilde 1.sayfaya yerleşmenizi sağlar. Makalelerinizin kullanılan semantik kelime sayısı kadar anahtar kelimede Google’da çıkmasını sağlar. (Örneğin; 12 semantik kelime kullanıldıysa 12’sinde de sıralamalarda yer alırsınız.) NOT: Bu maddeler, kaliteli seo çalışmaları yapılmış siteler için geçerlidir. Denenmiş, sonuç alınmıştır.

1

Standart İçerik ve Uzman İçerik

Standart içerik; Adı üzerinde genellikle düz,alt başlıklı, klasik blog ve site tanıtım yazıları gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yazılan Seo uyumlu ve düzenli içeriktir.

Uzman içerik ise uzman statüsündeki yazarlarımız tarafından yazılan alt başlıklı, maddeli anlatımları olan, detaylı içeriklerin yazımı için tavsiye ettiğimiz profesyonel şekilde yazılan özel içeriklerdir.

Henüz Bir Web Siteniz Yok Mu?