https://bisepetyazilim.com/wp-content/uploads/2017/11/11-1-1.jpg

Sizin İçin Neler Yapıyoruz

grassy-service
E-Ticaret sistemleri her geçen gün yayılmaya devam etmekte. Özellikle geçirdiğimiz bu zor dönemde internetten alışveriş yükselişte. Sizde bu pazar alanında yerinizi alın satışlarınızı internete taşıyın.

E-Ticaret

grassy-service
Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web sitesi çıkar.

Web Tasarım

grassy-service
Web siteleriniz full responsiv şekilde yapılır. Tüm cihazlarda uyumlu olması müşteri kaybınızı engeller. Müşterileriniz hem telefondan hem bilgisayardan rahat bir şekilde web sitenizde gezinebilir.

Responsive Tasarım

grassy-service
Googlede görünmenin sırlarından bir diğeri ise blog ve kategori yazılarıdır. Dilerseniz sizler için uygun makale hizmetleri vermekteyiz.

Makale Hizmeti

grassy-service
Dünyaya yaylımanız için ve insanlara daha rahat ulaşabilmeniz için Seo hizmeti veriyoruz. Bir web sitesinin en önemli unsurlarından biri de Seo işlemidir.

Seo Optimizasyonu

grassy-service
Henüz bir logonuz yok mu? Sizler için logo tasarım hizmeti sunuyoruz.

Logo Tasarımı

Sıkça Sorulan Sorular

Seo hizmeti doğallık kazanması için zamana yayılarak yapılmakta. Seçiceğiniz seo paketine göre bu zaman değişkenlik göstermekte ve çalışma bittiği zaman sizlere detaylı rapor sunmaktayız.

Web sitenizin teslim süresi içeriğine göre değişkenlik göstermektedir.Mesela E-ticaret sitesi ise sadece 3 gün sanal pos onay süreci oluyor. En fazla 15 gün içinde web siteniz sizlere teslim edilir.

Teknik destek hizmetimiz tamamen ücretsiz olmakla beraber 7/24 ulaşabilirsiniz.